اخبار

«مرده‌ها در راه‌اند» از ناتاشا امیری از راه رسید -1395/2/18 شنبه 11:19 ق.ظ
«مرده‌ها در راه‌اند» از ناتاشا امیری از راه رسید رمان «مرده‌ها در راه‌اند» نوشته ناتاشا امیری از سوی انتشارات ققنوس راهی بازار نشر شد.
اطلاعات بيشتر
فصیحی: آثار عزیز نسین خوشبختانه در دولت یازدهم اجازه انتشار گرفت -1395/1/31 سه شنبه 12:25 ب.ظ
فصیحی: آثار عزیز نسین خوشبختانه در دولت یازدهم اجازه انتشار گرفت ارسلان فصیحی در نشست نقد و بررسی آثار عزیز نسین گفت که با تغییر دولت و آمدن دکتر روحانی، شرایطی فراهم شد تا سانسور کنار برود، خوشبختانه در دولت جدید آثار عزیز نسین اجازه انتشار گرفت چراکه بر اساس تصمیم دولت یازدهم، ما نویسنده ممنوع‌القلم نداریم و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اسم صاحب اثر کاری ندارند و اثر را بررسی می‌کنند. همچنین داود وفایی نیز از زندانی شدن عزیز نسین به دلیل شکایت محمدرضا پهلوی سخن گفت.
اطلاعات بيشتر
سیری در «آفاق فلسفه در سپهر فرهنگ»/ پاسخ به مسائل فلسفه و فرهنگ از سوی داوری‌اردکانی -1395/1/22 يكشنبه 11:34 ق.ظ
سیری در «آفاق فلسفه در سپهر فرهنگ»/ پاسخ به مسائل فلسفه و فرهنگ از سوی داوری‌اردکانی رضا داوری‌اردکانی، استاد ممتاز فلسفه دانشگاه تهران در سلسله گفت‌‌و‌گوهای خود با حامد زارع به برخی پرسش‌ها درباره فلسفه و فرهنگ پاسخ داده است. زارع مجموعه این گفت‌و‌گوها را در کتابی مستقل با عنوان «آفاق فلسفه در سپهر فرهنگ» از سوی نشر ققنوس منتشر کرده است.
اطلاعات بيشتر
امسال كتاب عيدي دهيم -1394/12/12 چهارشنبه 01:07 ب.ظ
امسال كتاب عيدي دهيم طرح عیدانه کتاب معاونت فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به منظور رونق بخشيدن به بازار كتاب و ترويج كتابخواني، همزمان با آغاز سال نو تسهيلاتي را در قالب يارانه خرید كتاب از طريق كتابفروشي‌هاي سراسر كشور، مستقیماً به خریداران کتاب پرداخت می کند.
اطلاعات بيشتر
کهباسی: داستان‌نویس باید پژوهشگر خوبی باشد/ «والس یک‌نفره» تا پایان سال به بازار خواهد آمد -1394/11/15 پنج شنبه 06:32 ق.ظ
کهباسی: داستان‌نویس باید پژوهشگر خوبی باشد/ «والس یک‌نفره» تا پایان سال به بازار خواهد آمد ماه‌منیر کهباسی با اشاره به انتشار رمان جدیدش با نام «والس یک‌نفره» اظهار کرد: یک نویسنده در ابتدا باید یک محقق خوب باشد چراکه پرداختن به هر موضوعی نیاز به مطالعه دارد.
اطلاعات بيشتر
صفحه 4 از 19 (91 آيتم يافت شد)  اولين ... قبلي 2 3 4 5 6 بعدي ... آخرين