اخبار

«غول مدفون» ایشی گورو با ترجمه جدید منتشر شد -1394/10/3 پنج شنبه 09:18 ق.ظ
«غول مدفون» ایشی گورو با ترجمه جدید منتشر شد «غول مدفون» آخرین اثر کازوئو ایشی‎گورو با ترجمه سهیل سمّی از سوی انتشارات ققنوس منتشر شد.
اطلاعات بيشتر
انتشار جدیدترین مدخل‌های «دانشنامه فلسفه استنفورد»/ از «اخلاق ارسطو» تا «فیشته» -1394/9/23 دوشنبه 06:47 ق.ظ
انتشار جدیدترین مدخل‌های «دانشنامه فلسفه استنفورد»/ از «اخلاق ارسطو» تا «فیشته» «اخلاق ارسطو»، «فیشته» و »کلیات ذهنی و برهان معرفت» عنوان سه مدخل جدید «دانشنامه فلسفه استنفورد» است که از سوی نشر ققنوس منتشر شده است.
اطلاعات بيشتر
ملکیان: بهترین وجه جمع عقلانیت و معنویت را در «فلسفه‌ای برای زندگی» بخوانید -1394/9/12 پنج شنبه 06:48 ق.ظ
ملکیان: بهترین وجه جمع عقلانیت و معنویت را در «فلسفه‌ای برای زندگی» بخوانید مصطفی ملکیان، متفکر فلسفه اخلاق، کتاب «فلسفه‌ای برای زندگی» را برای مطالعه آخر هفته پیشنهاد داد و گفت: این کتاب بهترین وجه جمع بین عقلانیت و معنویت را ارائه می‌کند. به واقع حداقل سود مطالعه کتاب برای خواننده، آشتی با زندگی خود است.
اطلاعات بيشتر
پرکارترین ناشران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل شدند -1394/8/30 شنبه 06:26 ق.ظ
پرکارترین ناشران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل شدند جشن انتشار یک میلیون کتاب بعد از پیروزی انقلاب اسلامی طی مراسمی با حضور مسئولان ارشد فرهنگی و جمعی از ناشران کشور برگزار شد.
اطلاعات بيشتر
باز خوانی دو اثر فلسفی در «حیات ذهن»/ کتابی که با مرگ «آرنت» ناتمام ماند -1394/8/16 شنبه 11:47 ق.ظ
باز خوانی دو اثر فلسفی در «حیات ذهن»/ کتابی که با مرگ «آرنت» ناتمام ماند انتشارات ققنوس، کتابی جدید با عنوان «حیات ذهن» اثر هانا آرنت، متفکر آلمانی را با ترجمه مسعود علیا روانه بازار کتاب کرده است. در این کتاب جمهوری ذهن، از سوی این بانوی متفکر بازخوانی شده است. تالیف جلد سوم این اثر به دلیل مرگ آرنت، ناکام ماند.
اطلاعات بيشتر
صفحه 5 از 18 (87 آيتم يافت شد)  اولين ... قبلي 3 4 5 6 7 بعدي ... آخرين