اخبار

مسعود علیا: «هنر به مثابه تجربه» به قدر کافی، مورد توجه قرار نگرفته است -1395/3/16 يكشنبه 02:12 ب.ظ
مسعود علیا: «هنر به مثابه تجربه» به قدر کافی، مورد توجه قرار نگرفته است دکتر مسعود علیا مترجم کتاب «هنر به مثابه تجربه» از برگزاری نشست‌ با موضوع معرفی و بررسی کتاب‌هایی مثل آثار جان دیویی ابراز خوشحالی کرد و گفت: تا امروز آن‌طور که شایسته آثار دیویی بوده، به کتاب‌های او، به ویژه کتاب حاضر، توجه نشده است.
اطلاعات بيشتر
پنجمین نشست بررسی کتاب‌های هنر معاصر برگزار می‌شود/ نقد «هنر به‌مثابه تجربه» -1395/3/3 دوشنبه 12:09 ب.ظ
پنجمین نشست بررسی کتاب‌های هنر معاصر برگزار می‌شود/ نقد «هنر به‌مثابه تجربه» تحلیل و بررسی کتاب «هنر به‌مثابه تجربه» اثر جان دیویی در پنجمین نشست از سلسله نشست‌های بررسی کتاب‌های هنر معاصر به همت کمیته هنر معاصر گروه تاریخ هنر پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر و خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.
اطلاعات بيشتر
«مرده‌ها در راه‌اند» از ناتاشا امیری از راه رسید -1395/2/18 شنبه 11:19 ق.ظ
«مرده‌ها در راه‌اند» از ناتاشا امیری از راه رسید رمان «مرده‌ها در راه‌اند» نوشته ناتاشا امیری از سوی انتشارات ققنوس راهی بازار نشر شد.
اطلاعات بيشتر
فصیحی: آثار عزیز نسین خوشبختانه در دولت یازدهم اجازه انتشار گرفت -1395/1/31 سه شنبه 12:25 ب.ظ
فصیحی: آثار عزیز نسین خوشبختانه در دولت یازدهم اجازه انتشار گرفت ارسلان فصیحی در نشست نقد و بررسی آثار عزیز نسین گفت که با تغییر دولت و آمدن دکتر روحانی، شرایطی فراهم شد تا سانسور کنار برود، خوشبختانه در دولت جدید آثار عزیز نسین اجازه انتشار گرفت چراکه بر اساس تصمیم دولت یازدهم، ما نویسنده ممنوع‌القلم نداریم و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اسم صاحب اثر کاری ندارند و اثر را بررسی می‌کنند. همچنین داود وفایی نیز از زندانی شدن عزیز نسین به دلیل شکایت محمدرضا پهلوی سخن گفت.
اطلاعات بيشتر
سیری در «آفاق فلسفه در سپهر فرهنگ»/ پاسخ به مسائل فلسفه و فرهنگ از سوی داوری‌اردکانی -1395/1/22 يكشنبه 11:34 ق.ظ
سیری در «آفاق فلسفه در سپهر فرهنگ»/ پاسخ به مسائل فلسفه و فرهنگ از سوی داوری‌اردکانی رضا داوری‌اردکانی، استاد ممتاز فلسفه دانشگاه تهران در سلسله گفت‌‌و‌گوهای خود با حامد زارع به برخی پرسش‌ها درباره فلسفه و فرهنگ پاسخ داده است. زارع مجموعه این گفت‌و‌گوها را در کتابی مستقل با عنوان «آفاق فلسفه در سپهر فرهنگ» از سوی نشر ققنوس منتشر کرده است.
اطلاعات بيشتر
صفحه 5 از 20 (98 آيتم يافت شد)  اولين ... قبلي 3 4 5 6 7 بعدي ... آخرين