اخبار

غرفه‌های برتر سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران معرفی شدند -1396/2/24 يكشنبه 06:37 ق.ظ
غرفه‌های برتر سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران معرفی شدند به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، در بخش ناشران عمومی حوزه تهران ضمن تقدیر از انتشارات سفیر اردهال، غرفه انتشارات ققنوس به عنوان غرفه برتر معرفی شد.
اطلاعات بيشتر
گزیده داستان‌های صوتی مرادی کرمانی رونمایی شد -1396/2/21 پنج شنبه 07:53 ق.ظ
گزیده داستان‌های صوتی مرادی کرمانی رونمایی شد هوشنگ مرادی کرمانی در آئین رونمایی از دو کتاب گویای «زیر نور شمع» و «پنج حکایت ویلیام شکسپیر» بیان کرد: کتاب‌ها یا داستان‌ها وقتی در ظرف‌های گوناگون می‌روند، موقعیت‌های مختلفی برای بروز پیدا می‌کنند، اثری موفق است که در ظرف‌های مختلف جواب دهد و برای مخاطب جذاب باشد.
اطلاعات بيشتر
دیدار حسینیان و یزدانی‌خُرم با مخاطب‌های‌شان در نمایشگاه کتاب -1396/2/21 پنج شنبه 07:42 ق.ظ
دیدار حسینیان و یزدانی‌خُرم با مخاطب‌های‌شان در نمایشگاه کتاب روز دوشنبه 18 اردیبهشت مریم حسینیان و مهدی یزدانی خُرم زوج داستان‌نویس در در غرفه‌ی نشر چشمه با مخاطبان دیدار خواهند کرد.
اطلاعات بيشتر
ترجمه‌های تاریخی گوی سبقت را ربودند -1396/2/21 پنج شنبه 07:32 ق.ظ
ترجمه‌های تاریخی گوی سبقت را ربودند کتاب‌های «تاریخ مردم ایران»، «صلحی که همه صلح‌ها را به باد»، «جنگ‌هایی که دنیا را تغییر دادند» و «ظهور و سقوط دوچه، موسولینی» پرفروش‌ترین کتاب‌های حوزه تاریخ را در سومین روز نمایشگاه به خود اختصاص دادند. نگاهی به کتاب‌ها حاکی از آن است که ترجمه‌های تاریخی با استقبال بیشتری مواجه شدند.
اطلاعات بيشتر
سفری با هایدگر در راه سینمای ترس -1396/2/21 پنج شنبه 07:23 ق.ظ
سفری با هایدگر در راه سینمای ترس کتاب «هیولای هستی؛ سفری یا هایدگر در راه سینمای ترس آگاهانه» نوشته محمدصادق صادقی‌پور در نمایشگاه کتاب عرضه شد.
اطلاعات بيشتر
صفحه 1 از 20 (98 آيتم يافت شد) 1 2 3 4 5 بعدي ... آخرين