اخبار

تاریخ و فرهنگ باستانی ایرانیان و شاهنامه فردوسی -1396/4/17 شنبه 05:36 ق.ظ
تاریخ و فرهنگ باستانی ایرانیان و شاهنامه فردوسی کتاب «تاریخ و فرهنگ باستانی ایرانیان و شاهنامه فردوسی» نوشته آصف خُلدانی منتشر شد. موضوع این کتاب نقدهایی بر اشعار شاهنامه فردوسی است.
اطلاعات بيشتر
فیلمی اقتباسی از داستان مارگارت آتوود در بریتانیا پخش می‌شود -1396/3/4 پنج شنبه 07:59 ق.ظ
فیلمی اقتباسی از داستان مارگارت آتوود در بریتانیا پخش می‌شود «سرگذشت ندیمه» داستان ضدآرمان‌شهری «مارگارت اتوود»، نویسنده کانادایی به نسخه‌ای تلویزیونی تبدیل شده و قرار است ماه آینده در «انگلیس» نیز پخش شود.
اطلاعات بيشتر
رمان «ملت عشق» چگونه پرفروش شد؟ -1396/3/4 پنج شنبه 07:55 ق.ظ
رمان «ملت عشق» چگونه پرفروش شد؟ «الیف شافاک»، نویسنده ترک این روزها با کتاب «ملت عشق» در ایران بسیار محبوب شده است. در این گزارش نگاهی به این رمان و دلائل پرفروش شدن آن داریم.
اطلاعات بيشتر
غرفه‌های برتر سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران معرفی شدند -1396/2/24 يكشنبه 06:37 ق.ظ
غرفه‌های برتر سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران معرفی شدند به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، در بخش ناشران عمومی حوزه تهران ضمن تقدیر از انتشارات سفیر اردهال، غرفه انتشارات ققنوس به عنوان غرفه برتر معرفی شد.
اطلاعات بيشتر
گزیده داستان‌های صوتی مرادی کرمانی رونمایی شد -1396/2/21 پنج شنبه 07:53 ق.ظ
گزیده داستان‌های صوتی مرادی کرمانی رونمایی شد هوشنگ مرادی کرمانی در آئین رونمایی از دو کتاب گویای «زیر نور شمع» و «پنج حکایت ویلیام شکسپیر» بیان کرد: کتاب‌ها یا داستان‌ها وقتی در ظرف‌های گوناگون می‌روند، موقعیت‌های مختلفی برای بروز پیدا می‌کنند، اثری موفق است که در ظرف‌های مختلف جواب دهد و برای مخاطب جذاب باشد.
اطلاعات بيشتر
صفحه 1 از 21 (101 آيتم يافت شد) 1 2 3 4 5 بعدي ... آخرين