اخبار

1394/5/17 شنبه 04:41 ق.ظ

رونمایی از كتاب رئیس کتابخانه ملی در کتابخانه مرکزی پارک شهر

آيين رونمايی از كتاب «الگوی ارتقای سرمايه فرهنگی در ايران» اثر سید رضا صالحی امیری سه‌شنبه ۱۳ مرداد در کتابخانه مرکزی پارک شهر برگزار می‌شود.

1394/5/10 شنبه 08:17 ق.ظ

چرا کتاب «تسلی‌بخشی‌های فلسفه» به چاپ دهم رسید؟

انتشارات ققنوس چاپ دهم کتاب «تسلی‌بخشی‌های فلسفه» نوشته آلن دوباتن با برگردان عرفان ثابتی را منتشر کرد. خواننده در این کتاب به روشی جذاب با راهکارهای شش فیلسوف بزرگ برای رویارویی با مهم‌ترین مشکلات زندگی خود آشنا می‌شود.

1394/5/1 پنج شنبه 05:14 ق.ظ

مقانلو: مطالعه «ملت عشق» الیف شافاک را توصیه می‌کنم/ آموزه‌های معنوی مولانا به زبان امروز

شیوا مقانلو، نویسنده و مترجم پرکار این روزها، کتاب «ملت عشق» نوشته الیف شافاک و ترجمه ارسلان فصیحی را برای مطالعه در تعطیلات پیشنهاد کرد و گفت: نویسنده این کتاب آموزه‌های معنوی مولانا را به گونه‌ای ارائه کرده که حتی می‌تواند آن دسته از مخاطبانی را که کمتر سراغ آثار مولانا می‌روند یا تنها به روخوانی از اشعار او می‌پردازند، جذب خود کند.

1394/4/13 شنبه 04:11 ق.ظ

کتابی که روش‌های کهن رواقی را برای آرامش در زندگی امروز آموزش می‌دهد

ویلیام بی. اروین، در کتاب «فلسفه‌ای برای زندگی: روش‌های کهن رواقی برای زندگی امروز» آموزه‌هایی از فلسفه رواقی را به خوانندگان منتقل می‌کند که می‌تواند آنها را در دشواری‌های زندگی به آرامش برساند.

1394/4/8 دوشنبه 05:54 ق.ظ

صالحی امیری در جدیدترین کتابش الگوی ارتقای سرمایه فرهنگی در ایران را تشریح کرد

کتاب «الگوی ارتقای سرمایه فرهنگی در ایران» به قلم سید رضا صالحی امیری و رزیتا سپهرنیا منتشر شد. معرفی سرمایه فرهنگی به سیاستگذاران، مدیران و محققان فرهنگی مراکز تحقیقاتی از اهداف کتاب برای افرادی است که می‌خواهند به صورت هدفمند در تبیین چشم‌اندازهای فرهنگی،‌ برنامه‌ریزی فرهنگی و ارزیابی و کنترل نهادهای فرهنگی‌ ـ اجتماعی گام بردارند.

صفحه 34 از 45 (221 آيتم يافت شد)  اولين ... قبلي 32 33 34 35 36 بعدي ... آخرين